Een woningbrand is echt naar. Er ontstaat altijd veel gevaar door vuur en rook. Als je slaapt ruik je deze rook niet. Rookmelders herkennen de rook wel en maken dan veel lawaai. Daardoor word je wakker en kan je vluchten.

Per 1 juli zijn rookmelders wettelijk verplicht in ieder huis
Je krijgt deze rookmelders gratis van Woonconcept. Wij hebben het bedrijf MEBA beveiligingen B.V ingehuurd die de rookmelders komt plaatsen. Bij de meeste huizen zijn inmiddels al rookmelders geplaatst. Als dat bij jou nog niet het geval is, lees dan verder.

Is er nog geen rookmelder in je huis geplaatst?
Helaas hebben we nog geen contact met jou kunnen krijgen. Hierdoor duurt het ook iets langer voordat de rookmelders bij jou geplaatst worden.

Zijn er nog geen rookmelders in je huis geplaatst? Neem dan contact op met MEBA beveiligingen B.V. Zij zijn ingehuurd om de rookmelders bij je thuis te plaatsen. Maak met hun een afspraak om de rookmelders te komen plaatsen.

Telefoon: 06 – 59 81 81 69
E-mail: rookmelder@mebabeveiligingen.nl

Bereikbaar op werkdagen van 08.00 tot 17.00 uur.