Home

Actueel 12-06-2018

 

< vorige pagina

   
Doelstellingen
Over ons
Contact
Mededelingen
Actueel
Links
Archief
 


Thema-avond 'Duurzame, energiezuinige en betaalbare woningen'

Hoe hoog zijn uw woonlasten? Kan uw huis energiezuiniger? Kan uw huis duurzamer? En wilt u dat ook? Wilt u meer huur betalen voor een energiezuinige woning? Heeft u zelf energiezuinige maatregelen getroffen, of wilt u dat gaan doen? Weet u wat u het beste kan doen om energie, en dus geld, te besparen?
Tijdens de Algemene Ledenvergadering van de Huurdersvereniging Meppel, dinsdag 12 juni 2018 in Wijkcentrum de Koeberg, was het thema 'Duurzame, energiezuinige en betaalbare woningen'. Alle vragen en mogelijkheden rond dit actuele onderwerp werden uitgebreid besproken en toegelicht.

Onderstaand het verslag van deze avond:
- Verslag Algemene ledenvergadering (pdf)
 

 
 
 

Bert Hoevenberg - webdesign